Redaktion

Redaktion 2018-01-06T14:31:16+00:00

Redaktör: Feiwel Kupferberg, Malmö universitet
feiwel.kupferberg@mah.se

Redaktionssekreterare: Lisbeth Amhag, Malmö universitet
lisbeth.amhag@mah.se

Övriga ledamöter:
Jonas Aspelin, Högskolan Kristianstad
jonas.aspelin@hkr.se

Barbro Bruce, Högskolan Kristianstad
barbro.bruce@hkr.se

Lotta Johansson, Lunds universitet
Lotta.Johansson@hioa.no

Birgitta Norden, Malmö universitet
birgitta.norden@mah.se