Redaktion

Redaktion 2017-06-12T12:06:14+00:00

Redaktör: Feiwel Kupferberg, Malmö högskola
feiwel.kupferberg@mah.se

Redaktör: Bosse Bergstedt, Lunds universitet
Bosse.Bergstedt@soc.lu.se

Redaktionssekreterare: Lisbeth Amhag, Malmö högskola
lisbeth.amhag@mah.se

Redaktionssekreterare: Anders Olsson, Lunds universitet
Anders.Olsson@soc.lu.se

Övriga ledamöter:
Jonas Aspelin, Högskolan Kristianstad
jonas.aspelin@hkr.se

Barbro Bruce, Högskolan Kristianstad
barbro.bruce@hkr.se

Lotta Johansson, Lunds universitet
Lotta.Johansson@hbv.no

Birgitta Norden, Malmö högskola
birgitta.norden@mah.se